rdprojekty

Vítejte na portálu RD projekty, stránkách prezentujících studie a projekty rodinných domů od zkušených projektantů a architektů. Na těchto stránkách máte možnost si vybrat z rozsáhlé nabídky projekty individuálních i typových domů. Nabídka zahrnuje jak levnější řešení rodinných domů, tak nadstandardní rodinná sídla a řadové domy, aby její rozsah uspokojil nároky všech stavebníků.

Kvalitní projekt zaručuje minimalizaci rizik při výstavbě, která bývají příčinou nárůstu ceny stavebních prací. Ať si vyberete individuální, nebo typový dům, kvalita projektů a spokojenost zákazníků je u nás na prvním místě.

Individuální domy.
U těchto projektů či studií domů, máte záruku, že se jedná prakticky o originál a ne o x-krát zrealizovaný projekt. V této sekci najdete totiž pouze projekty tzv. individuálních domů, které většina firem zabývajících se prodejem projektů rodinných domů vůbec nenabízí. Nespornou výhodou našich projektů je jejich nízká cena spojená s vysokou odbornou kvalitou a nadstandardním rozsahem výkresové dokumentace. U projektů z této sekce máte možnost vybrat si projekt ve 4 verzích projektové dokumentace, studii stavby, dokumentaci pro územní řízení, pro stavební řízení a jednostupňovou projektovou dokumentaci.

Typové domy.
Každý rodinný dům je originál, i když se realizuje podle typového projektu. Individuální charakter mu dodají úpravy podle požadavků stavebníka, barevné řešení fasády a další architektonické prvky - pergola, suché stání apod. Rovněž kompozice osazení domu podle různorodosti stavebního pozemku zajišťuje jedinečnost každé stavby. Právě z těchto důvodů nebude žádný rodinný dům podle typového projektu uniformní! U projektů z této sekce nabízíme jednostupňovou projektovou dokumentaci.


A004P005
Dvougenerační volně stojící dům
užitná plocha: 385m2
zastavěná plocha: 102m2
obestavěný prostor: 1055m3
max výška hřebene: 8,9m
počet garáží: 2
počet podlaží: 2
počet koupelen: 2
obytné místnosti: 8
orientační cena stavby: 8 700 000 Kč

cena projektu od:

16370 Kč
Dokumentace studie stavbyDokumentace pro územní řízeníDokumentace pro stavební řízeníJednostupňová projektová dokumentacevíce informací
A001P009
Jednogenerační volně stojící dům
užitná plocha: 201m2
zastavěná plocha: 234m2
obestavěný prostor: 1572m3
max výška hřebene: 7,7m
počet garáží: 0
počet podlaží: 2
počet koupelen: 2
obytné místnosti: 6
orientační cena stavby: 6 200 000 Kč

cena studie:

12970 Kč
Dokumentace studie stavbyvíce informací
G000P074000
užitná plocha121.1m2
zastavěná plocha149.0m2
obestavěný prostor764.0m3
orientační cena stavby3667000 Kč
cena od33340 Kč
max. výška hřebene5.54m
počet garáží0
obytné místnosti5
Více informací
Email noviny
Pro stavebnictví
Nejdůležitější zprávy e-mailem.
Zaregistrujte se
Email noviny
Pro nemovitosti a bydlení
Nejdůležitější zprávy e-mailem.
Zaregistrujte se
Naše produkty:
www.rdprojekty.cz
odborné příručky, časopisy v tištěné i on-line podobě, software, on-line kurzy, semináře Verlag Dashöfer RD projektyRD Projekty Stavebni klub Stavební klub

RSS kanál RSS kanály