rdprojekty

Vítejte na portálu RD projekty, stránkách prezentujících studie a projekty rodinných domů od zkušených projektantů a architektů. Na těchto stránkách máte možnost si vybrat z rozsáhlé nabídky projekty individuálních i typových domů. Nabídka zahrnuje jak levnější řešení rodinných domů, tak nadstandardní rodinná sídla a řadové domy, aby její rozsah uspokojil nároky všech stavebníků.

Kvalitní projekt zaručuje minimalizaci rizik při výstavbě, která bývají příčinou nárůstu ceny stavebních prací. Ať si vyberete individuální, nebo typový dům, kvalita projektů a spokojenost zákazníků je u nás na prvním místě.

Individuální domy.
U těchto projektů či studií domů, máte záruku, že se jedná prakticky o originál a ne o x-krát zrealizovaný projekt. V této sekci najdete totiž pouze projekty tzv. individuálních domů, které většina firem zabývajících se prodejem projektů rodinných domů vůbec nenabízí. Nespornou výhodou našich projektů je jejich nízká cena spojená s vysokou odbornou kvalitou a nadstandardním rozsahem výkresové dokumentace. U projektů z této sekce máte možnost vybrat si projekt ve 4 verzích projektové dokumentace, studii stavby, dokumentaci pro územní řízení, pro stavební řízení a jednostupňovou projektovou dokumentaci.

Typové domy.
Každý rodinný dům je originál, i když se realizuje podle typového projektu. Individuální charakter mu dodají úpravy podle požadavků stavebníka, barevné řešení fasády a další architektonické prvky - pergola, suché stání apod. Rovněž kompozice osazení domu podle různorodosti stavebního pozemku zajišťuje jedinečnost každé stavby. Právě z těchto důvodů nebude žádný rodinný dům podle typového projektu uniformní! U projektů z této sekce nabízíme jednostupňovou projektovou dokumentaci.


A004P002
Dvougenerační volně stojící dům
užitná plocha: 351m2
zastavěná plocha: 170m2
obestavěný prostor: 1400m3
max výška hřebene: 8,2m
počet garáží: 2
počet podlaží: 2
počet koupelen: 3
obytné místnosti: 7
orientační cena stavby: 6 600 000 Kč

cena projektu od:

13790 Kč
Dokumentace studie stavbyDokumentace pro územní řízeníDokumentace pro stavební řízeníJednostupňová projektová dokumentacevíce informací
A001P003
Jednogenerační volně stojící dům
užitná plocha: 114m2
zastavěná plocha: 198m2
obestavěný prostor: 1290m3
max výška hřebene: 8,2m
počet garáží: 1
počet podlaží: 2
počet koupelen: 2
obytné místnosti: 3
orientační cena stavby: 5 200 000 Kč

cena studie:

11190 Kč
Dokumentace studie stavbyvíce informací
G000P007000
užitná plocha134.6m2
zastavěná plocha93.5m2
obestavěný prostor596.0m3
orientační cena stavby2861000 Kč
cena od26010 Kč
max. výška hřebene7.7m
počet garáží1
obytné místnosti5
Více informací
Email noviny
Pro stavebnictví
Nejdůležitější zprávy e-mailem.
Zaregistrujte se
Email noviny
Pro nemovitosti a bydlení
Nejdůležitější zprávy e-mailem.
Zaregistrujte se
Naše produkty:
www.rdprojekty.cz
odborné příručky, časopisy v tištěné i on-line podobě, software, on-line kurzy, semináře Verlag Dashöfer RD projektyRD Projekty Stavebni klub Stavební klub

RSS kanál RSS kanály